Ali Koç Fenerbahçe ‘nin Yeni Başkanı Oldu

Ali Koç

Fenerbahçe de merakla beklenen büyük kongre sonuçlandı ve kazanan Ali Koç oldu. İki adayın başkanlık yarışı için yarıştığı ortamda kongrenin ilk günü zaman zaman gergin geçmişti.

Aziz Yıldırım 20 Yıl Sonra Kaybetti

Fenerbahçe ‘nin 20 yıldır başkanlığını yapan Aziz Yıldırım ilk defa bir kongreden kaybederek çıktı. Geçtiğimiz kongrelerde yüksek yüzde ile kazanan Aziz Yıldırım bu sefer %30 civarında bir oy alabildi.

Oyların %70 ‘ini alan Ali Koç ise kongreden galip ayrıldı. Seçim sonuçlarının ardından yaptığı konuşmada hem tüm taraftarlara hem de efsane başkan olarak tanımladığı Aziz Yıldırım ‘a teşekkür ederen Ali Koç bu davranışıyla da büyük beğeni topladı.

Fenerbahçe ‘de Yeni Dönem Nasıl Olacak

Fenerbahçe ‘de yeni dönem için yapılacaklar merakla bekleniyor. Teknik direktör Aykut Kocaman ‘la yolların devam edip etmeyeceği ise yakın zamanda belirlenecek.

Çok büyük ihtimalle yola yeni bir teknik direktör ile devam edecek olan yeni yönetimin kararını kısa sürede açıklaması bekleniyor.

Futbolcular konusunda ise kararın yeni teknik direktöre bağlı olacağı belirtiliyor. Birçok futbolcu ile yola devam edilmemesi bekleniyor.

İlk yorumu siz yazın

Yorumunu Yaz

E-mail adresiniz görünmeyecek.


*